Witamy serdecznie na naszej stronie prafialnej

ODNOWIENIE MISJI ŚW. – PLAN

Poniedziałek - 11. XI.   Misyjna Uroczystość intronizacji Pisma św. w RodzinachJa Jestem Światłością świata.

8.00 - Msza św. z nauką dla wszystkich.

10.30 - Msza św. z nauką dla wszystkich.

18.00 - Msza św. na Cmentarzu Parafialnym za zmarłych tam spoczywających i wszystkich zmarłych Parafian oraz za naszą Ojczyznę, poległych i pomordowanych.

Wtorek - 12. XI.   Uroczystość zaproszenia Chrystusa do naszych RodzinJa Jestem Drogą, Prawdą i Życiem.

9.00 - Msza św. z nauką dla wszystkich. Po Mszy nauka dla Małżonków.

10.30 - Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną.

18.00 - Msza św. z nauką dla wszystkich. Po Mszy nauka dla Małżonków.

Środa - 13. XI.   Zawierzenie Parafii i Naszych Rodzin NSPJAbyście się wzajemnie miłowali.

Spowiedź z udziałem Kapłanów z naszego Dekanatu

8.00 – 9.00 Spowiedź

9.00 - Msza św. z nauką dla wszystkich

17.00 – 18.00 Spowiedź

18.00 - Msza św. z nauką dla wszystkich.

OGŁOSZENIE O NIEODPŁATNEJ POMOCY PRAWNEJ

Z początkiem roku weszła w życie zainicjowana przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę nowelizacja Ustawy o nieodpłatnej pomocy prawnej i edukacji prawnej. Dzięki wprowadzonym zmianom z darmowej porady prawnej, udzielanej przez adwokata lub radcę prawnego, może skorzystać obecnie każdy, kogo nie stać na opłacenie pomocy prawnika. Udzielanie nieodpłatnej pomocy prawnej odbywa się w punktach wyznaczonych przez powiaty. Więcej informacji można uzyskać w urzędzie gminy lub starostwie.