Witamy serdecznie na naszej stronie prafialnej

 

 

ŻYCZENIA BOŻONARODZENIOWE

 

Czas Bożego Narodzenia przypomina nam, że na świecie jest miłość, która wszystko znosi, wszystko przetrzyma i nigdy nie ustaje. Jest na wyciągnięcie naszych rąk jako nadzieja każdego z nas i całego świata. Bóg pragnie, abyśmy przyjęli Go do serca, do swojego domu, do swojego życia. Przyjęli i zatroszczyli się o Niego. Dlatego przychodzi na świat jako Dziecię. Wszystkim drogim parafianom i gościom życzę, żeby miłość, radość i pokój, które przynosi Boża Dziecina, gościły w waszym życiu każdego dnia i były nadzieją na lepsze jutro. Prawdziwie błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia!

 

 

BEZPIECZEŃSTWO  Pamiętajmy o zasadach bezpieczeństwa. Obecne przepisy ustalają limit podczas nabożeństw w kościele: 1 osoba na 15 m2 przy zachowaniu odległości nie mniejszej niż 1,5 m. Pamiętajmy o obowiązku zakrywania nosa i ust, tak w kościele jak i na zewnątrz.  Pod chórem stoją dwie metalowe szafki, jedna do dezynfekcji rąk, druga używana jest jako kropielnica bezdotykowa z wodą święconą. Trzeba tylko podstawić rękę i delikatnie nacisnąć na pedał nożny. Dbajmy o zdrowie i bezpieczeństwo swoje i innych.